Rolety Nadstawne

Home/Rolety/Rolety Nadstawne
Rolety Nadstawne 2018-07-24T10:47:37+02:00
rolety nadstawne

Dostępne w ofercie naszej firmy z Leszna zewnętrzne rolety nadstawne to świetny wybór dla klientów, którzy cenią sobie połączenie wysokich walorów estetycznych z nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością. Ten system rolet może być stosowany zarówno w nowo powstających budynkach, jak i w tych, które już istnieją.

Rolety nadstawne są montowane bezpośrednio na ramie okiennej, dlatego trzeba zaplanować dla nich miejsce w otworze okiennym. Architekt, projektując wielkość otworu, powinien powiększyć jego wysokość o określony wymiar skrzynki.

Montaż rolet nadstawnych jest przeprowadzany w dwóch etapach. W pierwszej fazie roleta jest instalowana bezpośrednio do okna, a następnie cały system jest montowany w przygotowanym otworze okiennym. Większość rolet zewnętrznych dostępnych w tym systemie na indywidualne życzenie klienta można doposażyć w moskitierę zabudowaną na skrzynce roletowej. Rozwiązania tego typu w żaden sposób nie wpływają na konstrukcję okna, drzwi czy nadproża. Ich obsługa odbywa się za pomocą taśmy lub pilota.

Obok wysokiej jakości rolet w ofercie można też znaleźć solidnie wykonane okna drewniane i PCV – sprawdź ofertę okien.