Okna PCV

Home/Okna/Okna PCV
Okna PCV 2018-07-24T10:31:40+01:00
okna pvc

W naszej firmie z siedzibą dogodnie zlokalizowaną na terenie Leszna mogą Państwo złożyć zamówienie na wysokiej klasy okna PVC. Przygotowana oferta obejmuje duży wybór solidnie wykonanej stolarki okiennej z PCV, wśród której można znaleźć wyroby tradycyjne, przesuwne, a także z nowoczesnymi okuciami antywłamaniowymi i mikrowentylacją.

Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty stanowią odpowiedź na rosnące wymagania klientów, stanowiąc synonim niezawodności, klasy oraz piękna. Z myślą o różnych oczekiwaniach użytkowników proponujemy szeroką gamę okien otwieranych do wewnątrz lub na zewnątrz, które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami dźwiękoszczelnymi oraz termoizolacyjnymi. Sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i w różnego rodzaju obiektach biurowych oraz przemysłowych. Oferowane okna są tworzone przy wykorzystaniu profili PVC niezawierających w swoim składzie substancji toksycznych, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Poza oknami PVC w asortymencie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć wysokiej klasy okna drewniane renomowanych producentów – zobacz ofertę okien drewnianych.