Parapety

Home/Parapety
Parapety 2017-07-03T13:00:24+00:00

Oferujemy duży wybór parapetów od producentów: Window-Sill oraz Bradex.

PARAPETY WEWNĘTRZNE

Odpowiednio dobrany parapet wewnętrzny doskonale komponuje się z estetyką okna, a także z wnętrzem całego pomieszczenia. Jest nieodzownym elementem aranżacji wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów oferujemy parapety wykonane z różnych materiałów oraz w szerokiej gamie kolorystycznej. Mnogość wariatów parapetów dostępnych w naszej ofercie pozwoli Państwu na doskonałe dopasowanie tego elementu do wystroju wnętrza. Parapety wykonane są z solidnych i wytrzymałych materiałów. Do pokojów dziennych czy gabinetów polecamy stylowe i klasyczne parapety drewniane. Popularne obecnie i bardzo eleganckie są także parapety z kamienia naturalnego. Doskonale w takim wnętrzu będą prezentowały się również parapety wykonane z konglomeratu marmurowego lub marmuru syntetycznego. Natomiast do kuchni i łazienek warto wybrać parapet odporny na działanie wody i środków czyszczących. Powinien być on łatwy w pielęgnacji, niepodatny na zarysowania i wilgoć. W tym przypadku sprawdzą się parapety z granitu, marmuru syntetycznego, konglomeratu marmurowego czy estetyczne parapety tworzywowe. Wszystkie proponowane przez nas parapety mogą mieć różne wykończenia, w zależności od preferencji klienta.

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

Zazwyczaj wybieramy parapety zewnętrzne pasujące do elewacji budynku. Mogą stanowić ozdobę i estetycznie współgrać z kolorem ścian oraz stolarki okiennej. Ich najważniejsza funkcja to ochrona fragmentu muru znajdującego się pod oknem przed zbytnim zawilgoceniem. Proponujemy Państwu bardzo popularne parapety wykonane ze stalowej blachy ocynkowanej powlekanej poliestrem lub z aluminium, pokryte lakierem w różnych kolorach. Dostępne są w szerokiej kolorystyce (malowane lub w okleinie) i w różnych wzorach wykończeń. Szerokość i długość blachy zależy od indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie są także odpowiednie zatyczki pod kolor parapetów i elementy do wykończenia brzegów. Oferowane przez nas parapety są trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne.

Nasze usługi obejmują także profesjonalny montaż parapetów. Mamy doświadczone ekipy montażowe, które sprawnie zamontują parapety w wybranym przez klienta terminie.