Parapety

Home/Parapety
Parapety 2017-11-21T12:55:22+02:00
Oferujemy duży wybór parapetów od producentów: Window-Sill oraz Bradex.
parapet wewnętrzny
parapet
parapety

Parapety wewnętrzne

Odpowiednio dobrany parapet wewnętrzny doskonale komponuje się z estetyką okna, a także z wnętrzem całego pomieszczenia. A zatem jest nieodzownym elementem aranżacji wewnętrznych przestrzeni. Firma DEMBIŃSKI z Leszna poprzez szeroką ich ofertę oraz montaż wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów. Parapety wykonane z różnych materiałów oraz w szerokiej gamie kolorystycznej umożliwiają idealne ich wkomponowanie w każde wnętrze. Wykonane z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych na ewentualne uderzenia materiałów będą zachwycać swoją estetyką przez długi okres użytkowania.

Do pokojów dziennych oraz gabinetów polecamy stylowe i klasyczne parapety drewniane. Równie popularne, epatujące naturalnością i patyną czasu są parapety z kamienia np. granitu lub innych szlachetniejszych rodzajów, które obok wykonanych z konglomeratu marmurowego lub marmuru syntetycznego znakomicie sprawdzą się w tego typu wnętrzach. Do kuchni i łazienek warto wybrać parapet odporny na działanie wody i środków czyszczących. Powinien być on łatwy w pielęgnacji i niepodatny na zarysowania. W tym przypadku sprawdzą się parapety z granitu, marmuru syntetycznego, konglomeratu marmurowego oraz wykonane ze specjalnego tworzywa. W zależności od upodobań klienta i występujących we wnętrzach aranżacji proponujemy dedykowane parapety z różnorodnymi wykończeniami.

parapet zewnętrzny
Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne

Zazwyczaj wybieramy parapety zewnętrzne pasujące do elewacji budynku. Mogą stanowić ozdobę i estetycznie współgrać z kolorem ścian oraz stolarki okiennej. Ich najważniejsza funkcja to ochrona fragmentu muru znajdującego się pod oknem przed zbytnim zawilgoceniem. Proponujemy Państwu bardzo popularne parapety wykonane ze stalowej blachy ocynkowanej powlekanej poliestrem lub z aluminium, pokryte lakierem w różnych kolorach. Dostępne są w szerokiej kolorystyce (malowane lub w okleinie) i w różnych wzorach wykończeń. Szerokość i długość blachy zależy od indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie są także odpowiednie zatyczki pod kolor parapetów i elementy do wykończenia brzegów. Oferowane przez nas parapety są trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne.

Nasze usługi obejmują także profesjonalny montaż parapetów. Mamy doświadczone ekipy montażowe, które sprawnie zamontują parapety w wybranym przez klienta terminie.