Okna

Home/Okna
Okna 2017-11-21T12:26:35+00:00

systemy okienne LesznoNowoczesne systemy okienne, niezależnie czy dotyczy to okien PVC, czy drewnianych to rozsądna inwestycja na wiele lat użytkowania. Firma DEMBIŃSKI z Leszna jako profesjonalny dostawca i specjalista w zakresie montażu proponuje wysokiej jakości systemy uniwersalne o wyjątkowych walorach estetycznych, które doskonale pasują do nowoczesnej architektury budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego i nie tylko. Możliwość wykonania okien pod tzw. wymiar umożliwia ich zastosowanie w obiektach, gdzie potrzebna jest wymiana już wyeksploatowanych. W tym przypadku zapewniamy również ich specjalistyczny montaż. Specyficzna budowa profili okien PVC, a także okien drewnianych gwarantuje wysoką izolację cieplną i akustyczną, a mocna konstrukcja umożliwia również ich wykonanie w niestandardowych rozmiarach. Ponadczasową elegancję zapewniają klasyczne i wyraziste linie profili o wyrazistych konturach. Dzięki bogatej ofercie rozwiązań systemowych możemy kreować okna podkreślające indywidualny charakter obiektu oraz preferencje jego właścicieli.

Oferujemy systemy ALUPLAST oraz profile firm VEKA i SCHUCO. Wszystkie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej!
okna drewiane Leszno
okno drewniane

OKNA DREWNIANE

Doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie urok naturalnego drewna, są okna drewniane producenta STOLBUD WŁOSZCZOWA charakteryzujące się klasycznym i ponadczasowym stylem. Nadają pomieszczeniu wyjątkowej elegancji i przytulnego ciepła, zwłaszcza w kompozycji z innymi drewnianymi elementami znajdującymi się w przestrzeni danego wnętrza. Firma DEMBIŃSKI z Leszna jako dystrybutor zapewnia również ich profesjonalny montaż, który nie jest bez znaczenia, ponieważ jest to wymogiem utrzymania wysokiej energooszczędności, która charakteryzuje okna. Dodatkowym atutem produktów STOLBUD WŁOSZCZOWA jest możliwość zakupu z naszej oferty okien drewnianych wyposażonych w izolację akustyczną, dzięki której doskonale chronią przed hałasem. Co ciekawe, kolejną udaną propozycją są z kolei okna wykończone okładziną aluminiową, które do złudzenia przypominają typowe ekskluzywne „aluminiaki”, nie ustępując im jakością, efektownym wyglądem, a przy tym są dużo tańsze.

Proponowane przez nas stolbudowskie okna produkowane są z drewna sosnowego, meranti lub dębowego. Klejone warstwowo z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów, poddane rygorystycznemu procesowi technologicznemu, nie wypaczają się, a odpowiednio pielęgnowane będą służyły nawet przez kilkadziesiąt lat. Okna drewniane dostępne w szerokiej gamie kolorów, wymiarów i kształtów wraz z elementami dekoracyjnymi zaspokoją oczekiwania również w zakresie wizualizacji obiektu zarówno na zewnątrz, jak i w przestrzeniach wewnętrznych.

Z uwagi na sposób otwierania, każdy klient może dokonać wyboru okien drewnianych tzw. stałych witryn tj. bez charakterystycznych dla innych typów funkcji uchylnych, rozwieranych, uchylno-rozwieranych, uchylno-przesuwnych i harmonijkowych. Ponadto, jeśli jest takie zapotrzebowanie, okna można wyposażyć w funkcje antywłamaniowe (w wersji standardowej lub o podwyższonej odporności na włamanie), a także ich wykonania z podwyższoną izolacyjnością akustyczną i termiczną. Proponowane okna drewniane nadają się doskonale do dużych przeszkleń, a więc balkonów, zarówno otwieranych standardowo, jak i uchylno-przesuwnych.

Nasza firma zapewnia usługę kompleksową, a więc fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich okien, montaż, a także serwis stolarki okiennej.
okna pvcokno pvc

OKNA PCV

Szeroka oferta Firmy DEMBIŃSKI z Leszna obejmuje między innymi okna PVC producentów, takich jak AM OKNA z Gorzowa Wlkp. z profili Aluplast i VEKA oraz AWILUX Polska Sp. z o.o. z profili Schuco. Okna charakteryzują się wysoką jakością, zwłaszcza że wykonywane są w systemie ALUPLAST IDEAL 4000, IDEAL 7000, IDEAL 8000 oraz profil energeto. Realizowany przez nas montaż uwydatnia ich zalety i pozwala na ich bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Oferowane okna PVC są rozwiązaniem tańszym od okien drewnianych ze względu na zastosowany materiał, co nie oznacza niższej ich jakości. Dostępne w klasycznym białym kolorze, lakierowane w różnych barwach lub okleinowane folią kolorową, bądź drewnopodobną zachwycają wyjątkowym designem. Profile nie zawierają substancji toksycznych, a ich produkcja realizowana jest z wysokoudarowego, niespienionego PVC. Za jego sprawą okna zachowują idealny kolor przez długie lata użytkowania, również w przypadku białych profili, które jeszcze jakiś czas temu po prostu żółkły.

Oprócz koloru potencjalni inwestorzy mogą dokonać wyboru określonego modelu okna PVC z naszej oferty. Pośród dostępnych produktów można zamówić okna z okuciami antywłamaniowymi i mikrowentylacją. W zależności od potrzeb można je także wyposażyć w szyby zespolone typu thermofloat, ornamentowe, ze szprosami, refleksyjne lub z ciepłą ramką. Okna PVC są lekkie i łatwe w pielęgnacji. Zapewniają ochronę akustyczną i termiczną, dobrą stabilność wynikającą ze specjalnej budowy profili, a także bezpieczeństwo podczas eksploatacji. Co ważne, są także odporne na działanie wody i substancji chemicznych. Okna PVC doskonale komponują się z każdym wnętrzem domu i mieszkania, zarówno o nowoczesnym, jak i klasycznym charakterze.