Okna

Home/Okna
Okna 2017-07-24T16:08:58+00:00

Nowoczesne systemy okienne to rozsądna inwestycja na wiele lat użytkowania. To systemy uniwersalne, które doskonale pasują do nowoczesnej architektury budownictwa jednorodzinnego jak i wielorodzinnego. Polecamy je także w przypadku renowacji i wymiany okien. Specyficzna budowa profili gwarantuje wysoką izolację cieplną i akustyczną, a ich mocna konstrukcja umożliwia również wykonanie okien o dużych gabarytach. Ponadczasową elegancję zapewniają klasyczne linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach. Dzięki bogatej ofercie rozwiązań systemowych można kreować okna  podkreślające indywidualny styl właściciela.

Oferujemy systemy ALUPLAST oraz profile firm VEKA i SCHUCO. Wszystkie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej!

 

OKNA DREWNIANE

Okna drewniane producenta Stolbud Włoszczowa to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie urok naturalnego drewna, elegancki wygląd oraz klasyczny i ponadczasowy styl. Takie okna nadają przytulny charakter pomieszczeniu, a także doskonale komponują się z innymi drewnianymi elementami w mieszkaniu czy domu. Są to okna energooszczędne, a więc ciepłe i szczelne. Można nabyć okna w wersji akustycznej. Dzięki bardzo dobrym parametrom doskonale chronią przed hałasem i dobrze izolują dźwięki. Dostępne również w wersji wykończonej okładziną aluminiową.

Drewniane okna firmy Stolbud wykonywane są z drewna sosnowego, meranti lub dębowego. Są to okna klejone warstwowo. Dzięki wysokiej jakości materiałów i dokładnemu wykonaniu nie wypaczają się i odpowiednio pielęgnowane będą służyły Państwu przez kilkadziesiąt lat. Dostępne w szerokiej gamie kolorów, wymiarów i kształtów, jak również charakteryzuje je duży wybór elementów dekoracyjnych. Dzięki temu oferowane przez nas okna drewniane pozwolą zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.

Ze względu na sposób otwierania mogą Państwo zdecydować się na okna stałe, uchylne, rozwierane, uchylno-rozwierane, uchylno-przesuwne, harmonijkowe lub witrynę stałą. Dodatkowo wszystkie okna można wyposażyć w funkcje antywłamaniowe (w wersji standardowej lub o podwyższonej odporności na włamanie). Istnieje także możliwość wykonania okien o podwyższonej izolacyjności akustycznej i termicznej. Proponowane okna drewniane nadają się także do dużych przeszkleń, a więc balkonów, zarówno otwieranych standardowo jak i uchylno-przesuwnych.

Nasza firma zapewnia usługę kompleksową, a więc fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich okien, montaż, a także serwis stolarki okiennej.

OKNA PCV

Proponujemy okna PCV producentów AM OKNA Gorzów Wlkp. z profili Aluplast i VEKA oraz firmy AWILUX Polska Sp. z o.o. z profili Schuco. Są to okna wysokiej jakości wykonywane w systemie ALUPLAST IDEAL 4000, IDEAL 7000, IDEAL 8000 oraz profil energeto. Okna PCV są rozwiązaniem tańszym cenowo od okien drewnianych ze względu na materiał wykonania. Dostępne w klasycznym białym kolorze, lakierowane w różnych barwach lub okleinowane folią kolorową czy drewnopodobną. Profile nie zawierają substancji toksycznych, produkowane są z wysokoudarowego, niespienionego PCV. Pozwala to na zachowanie idealnego koloru przez długie lata użytkowania, gdyż białe profile nie żółkną. Oprócz koloru mogą Państwo także wybrać określony model okna spośród wielu dostępnych w ofercie.

Okna posiadają okucie antywłamaniowe i mikrowentylację. Klient może wybrać także szyby w zależności od indywidualnych preferencji. Mogą to być szyby zespolone typu thermofloat, ornamentowe, ze szprosami, refleksyjne lub z ciepłą ramką. Okna PCV są lekkie i łatwe w pielęgnacji. Zapewniają ochronę akustyczną i termiczną, dobrą stabilność wynikającą ze specjalnej budowy profili, a także bezpieczeństwo podczas eksploatacji. Są także odporne na działanie wody i substancji chemicznych. Okna PCV doskonale pasują do każdego domu i mieszkania, zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza.