Drzwi

Home/Drzwi
Drzwi 2017-11-21T13:06:04+02:00

Bardzo szeroka oferta najwyższej jakości drzwi wewnętrznych i zewnętrznych w Firmie DEMBIŃSKI z Leszna z pewnością wyboru nie ułatwia. Każde wnętrze dopieszczone pod względem estetycznym i funkcjonalnym, a więc takie, gdzie każdy element wykończenia ma ogromne znaczenie, wymaga zastosowania drzwi wewnętrznych w odpowiednim kolorze i najważniejsze, we właściwym dla danego wnętrza materiale wykonania. Jak więc dokonać prawidłowego wyboru, by zachwycały wizualnie i spełniały oczekiwania funkcjonalnością?

Spróbujmy zatem pomóc naszym potencjalnym klientom. Z pewnością musimy odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie, do jakich wnętrz szukamy drzwi, ponieważ jedne świetnie sprawdzą się w kuchni, a inne np. w sypialni. Również miejsce, w którym często pracujemy, czyli tzw. gabinet musi być oddzielony drzwiami z wytłumieniem, by nic nas nie rozpraszało. Do łazienki zamontujemy tylko takie, które mają otwory wentylacyjne, a w sypialni raczej pełne. Jeśli jesteśmy właścicielami domu, to nierzadko mamy połączenie z garażem, a więc w tym przypadku polecamy drzwi wewnętrzne z termoizolacją, zwłaszcza że ten rodzaj pomieszczenia jest rzadko ogrzewany, a przynajmniej nie w pełni.

W ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne następujących producentów:
 • STOLBUD

 • INTERDOOR

 • PORTA

 • DRE

 • POL-SKONE

 • ERKADO

 • VERTE

 • PERSECTO

Oczywiście musimy także zastanowić się nad wkomponowaniem drzwi w daną przestrzeń pomieszczenia. W tym wypadku zestawiamy dominujące we wnętrzu kolory i dokonujemy wyboru na zasadzie kontrastu lub harmonii. Nie bez znaczenia jest tu światło, które wpada poprzez okna, ponieważ może wpłynąć na nasze postrzeganie. Warto więc poeksperymentować, by znaleźć optymalne rozwiązanie. Do wnętrz klasycznie urządzonych doskonale nadają się drzwi drewniane, a np. do nowoczesnych fornirowane z przeszkleniem lub też szklane. W niewielkich mieszkaniach, gdzie każdy przysłowiowy „centymetr” ma dla domowników znaczenie, warto przemyśleć zastosowanie drzwi przesuwnych. Ten rodzaj występuje w dwóch wersjach tj. naściennej lub chowanej w ścianę. Ta ostatnia może być wykorzystana np. podczas generalnego remontu mieszkania lub w trakcie budowy domu. A więc pozostaje wersja naścienna, która niestety nie pozwala na upiększenie powierzchni ściany.

Wbrew pozorom wybór drzwi wewnętrznych, a także zewnętrznych, wcale nie jest łatwą sprawą, dlatego zawsze warto skorzystać z pomocy specjalistów, dla których jest to codziennością. Profesjonalne doradztwo w tym zakresie, które prowadzimy, pozwoli na właściwy dobór drzwi i efektowną aranżację przestrzeni każdego wnętrza oraz wyjątkowy komfort użytkowania.

W naszej ofercie funkcjonują drzwi różnych typów – wewnętrzne PORTA, VERTE, STOLBUD, ERKADO, POL-SKONE, INTERDOOR, DRE i PERSECTO oraz zewnętrzne KMT i ERKADO wraz z montażem:

 • drewniane,
 • fornirowane,
 • okleinowe (w syntetycznej lub naturalnej okleinie),
 • z przeszkleniem oraz szklane,
 • malowane i lakierowane,
 • łamane, suwane,
 • przesuwne (naścienne i chowane w ścianę),
 • ramowe,
 • płytowe,
 • techniczne,
 • jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe.
Drzwi Stolbud 1m Drzwi Interdoor 2m Drzwi Pol-Skone 2m

Drzwi wewnętrzne dostępne są w różnych wzorach i kolorach, w tańszych i droższych wariantach cenowych.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji oraz firm i dotyczy zarówno lokali z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Proponowane przez nas drzwi wewnętrzne przeznaczone są mieszkań, domów, biur oraz lokali użytkowych.

Świadczymy usługi kompleksowe. Przede wszystkim oferujemy fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich drzwi do konkretnego pomieszczenia.

Mamy długoletnie doświadczenie na rynku stolarki drzwiowej i posiadamy niezbędną w tej branży wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie zajmujemy się każdym zleceniem.

Po dokładnym poznaniu potrzeb klienta przedstawiamy różne opcje odpowiednio dobranych rozwiązań dotyczących drzwi wewnętrznych. Po dokonaniu dokładnych pomiarów proponujemy drzwi uwzględniając wszelkie parametry i funkcje pomieszczenia docelowego.

Zapewniamy sprawny i szybki montaż w dogodnym dla klienta terminie.

Nasze grupy montażowe posiadają autoryzację firm Stolbud Włoszczowa oraz Porta Drzwi. W naszym salonie firmowym prezentujemy bardzo dużą ekspozycję drzwi wewnętrznych, udostępniamy także wzorniki kolorów i katalogi poszczególnych producentów. Zachęcamy do odwiedzania naszego punktu sprzedaży i dokładniejszego zapoznania się z interesującymi Państwa modelami drzwi.

drzwi pol-skone_1m drzwi stolbud_2m drzwi interdoor_1m drzwi dre_1m drzwi interdoor_3m
W ofercie mamy także drzwi zewnętrzne firm KMT i Erkado oraz:

logo StolBudlogo InterDoorlogo Porta Drzwilogo Wikęd

Firma nasza posiada autoryzację grup montażowych firm:

Logo StolBud oraz logo Porta Drzwi