Rolety

Home/Rolety
Rolety 2017-11-21T12:39:22+00:00

Z pewnością są doskonałym sposobem na ochronę wnętrz naszych domów i mieszkań przed letnim skwarem, a w okresie zimy przed stratami ciepła. Co ciekawe, rolety zewnętrzne świetnie sprawdzają się w eliminacji uciążliwego hałasu, co nie jest bez znaczenia, gdy ruch uliczny doskwiera zgiełkiem, zwłaszcza wywołanym nieustannym ruchem pojazdów. Stanowią także bardzo dobre zabezpieczenie przed ewentualnym włamaniem, znakomicie też chronią okna przed intensywnym działaniem słońca. Dostępność różnorodnych modeli i dodatkowych wersji wyposażenia w ofercie Firmy DEMBIŃSKI z Leszna pozwala na bezproblemowy dobór rolety zewnętrznej do każdych warunków i etapów zaawansowania budowy domu lub montażu dedykowanego do już istniejących obiektów.

Oferujemy szeroki wybór rolet!
rolety nadstawne

Rolety nadstawne

Ten rodzaj rolet wymaga montażu już na etapie budowy obiektu lub podczas wymiany stolarki okiennej w istniejących już budynkach. Na ramę drzwi lub okna nakłada się skrzynkę rolety, a prowadnice przykręca się do części zewnętrznej ramy okiennej. Następnie we wnęce okiennej montuje się cały zestaw. W wyniku realizacji tych czynności skrzynka rolety jest niewidoczna. Pancerze do skrzynek dostępne są w różnych wielkościach i kolorach. Równie szeroka jest gama kolorystyczna oklein skrzynek i prowadnic.

rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe

Natynkowe rolety zewnętrzne doskonale chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także nieuprawnionymi próbami wejścia. Pełnią funkcję ochronną przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem pomieszczeń, a w chłodnych miesiącach bardzo dobrze izolują ciepło. Popularne są także wersje rolet z moskitierą, które skutecznie chronią przed owadami. Ten rodzaj stosowany jest na elewację, w związku z czym można dokonać ich montażu w dogodnym dla siebie czasie. Oferujemy szeroki wybór profili i skrzynek w różnych kolorach, co sprawia, że każdy klient może wybrać rolety idealnie dopasowane do elewacji.

rolety RKS

Rolety RKS (nadprożowe)

Nadprożowe (RKS) rolety najlepiej uwzględnić już na etapie projektowania domu. Montaż skrzynki odbywa się w ściśle określonym czasie poszczególnych etapów budowy obiektu. Skrzynka umieszczana jest w nadprożu okna wykonanego z twardego styropianu, który zbrojony jest stalowymi prętami. Pozwala to również osiągnąć bardzo dobrą izolacyjność termiczną. Rolety RKS z uwagi na konieczność wcześniejszego zamówienia i w rezultacie wykonania niezbędnych obmiarów i ustaleń charakteryzują się idealnym dopasowaniem do miejsca przeznaczenia oraz dobraniem pod względem funkcji i efektów wizualnych stosownie do potrzeb inwestora.

Zajmujemy się fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich rolet, sprzedażą oraz montażem w obiekcie docelowym.