Rolety

Home/Rolety
Rolety 2017-07-24T16:16:49+00:00

Oferujemy szeroki wybór rolet!

ROLETY NADSTAWNE

Ten rodzaj rolet montuje się już na etapie budowy obiektu lub podczas wymiany stolarki okiennej w istniejących już budynkach. Na ramę drzwi lub okna nakłada się skrzynkę rolety, a prowadnice przykręca się do części zewnętrznej ramy okiennej. Następnie we wnęce okiennej montuje się cały zestaw. W wyniku tych działań skrzynka rolety jest niewidoczna. Pancerze do skrzynek dostępne są w różnych wielkościach i kolorach. Gama kolorystyczna oklein skrzynek i prowadnic również jest bardzo szeroka.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne doskonale chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i próbami włamania. Pełnią funkcję ochronną przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem pomieszczeń, a w chłodnych miesiącach bardzo dobrze izolują ciepło. Popularne są także wersje z moskitierą, która dodatkowo skutecznie chroni przed owadami. Te rolety stosowane są na elewację, w związku z czym można je montować w dowolnym momencie. Oferujemy szeroki wybór profili i skrzynek w różnych kolorach, dzięki czemu można wybrać rolety doskonale pasujące do wyglądu elewacji.

ROLETY RKS (NADPROŻOWE)

Rolety nadprożowe najlepiej uwzględnić już na etapie projektu budynku. Montaż skrzynki odbywa się podczas wznoszenia obiektu. Skrzynka umieszczana jest w nadprożu okna wykonanego z twardego styropianu, który zbrojony jest stalowymi prętami. Boki nadproża RKS zwykle obłożone są płytą suprema.

Zajmujemy się fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich rolet, sprzedażą oraz montażem w obiekcie docelowym.