Rolety

Home/Rolety
Rolety 2018-07-24T10:31:01+02:00

Z pewnością są doskonałym sposobem na ochronę wnętrz naszych domów i mieszkań przed letnim skwarem, a w okresie zimy przed stratami ciepła. Co ciekawe, rolety zewnętrzne świetnie sprawdzają się w eliminacji uciążliwego hałasu, co nie jest bez znaczenia, gdy ruch uliczny doskwiera zgiełkiem, zwłaszcza wywołanym nieustannym ruchem pojazdów. Stanowią także bardzo dobre zabezpieczenie przed ewentualnym włamaniem, znakomicie też chronią okna przed intensywnym działaniem słońca. Dostępność różnorodnych modeli i dodatkowych wersji wyposażenia w ofercie Firmy DEMBIŃSKI z Leszna pozwala na bezproblemowy dobór rolety zewnętrznej do każdych warunków i etapów zaawansowania budowy domu lub montażu dedykowanego do już istniejących obiektów.

W przygotowanej ofercie rolet zewnętrznych można znaleźć propozycje dedykowane dla każdego rodzaju budynku, zarówno starszego, jak i nowo powstającego. Wysokiej jakości okucia okienne oraz specjalne pakiety szybowe wzmocnione roletami sprawiają, że nasze produkty pozwalają nie tylko zabezpieczyć wnętrze przed nadmiernym hałasem i oświetleniem z zewnątrz, ale stanowią również skuteczny sposób na odstraszenie potencjalnych włamywaczy. Rolety zewnętrzne wzbogacają wizualnie budynek i znacząco poprawiają jego właściwości izolacyjne.

Poza roletami w naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości stolarki okiennej – drewnianej i PCV. Zobacz ofertę okien PCV.

Oferujemy szeroki wybór rolet!
rolety nadstawne

Rolety nadstawne

Wśród szerokiej gamy wysokiej jakości rolet zewnętrznych w ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć nowoczesne rolety nadstawne. Stanowią one idealną propozycję dla wszystkich tych osób, które oczekują funkcjonalnego i estetycznego rozwiązania. Rolety w tym systemie mogą być stosowane zarówno w nowo powstających budynkach, jak i podczas modernizacji starszych obiektów. To, co je wyróżnia, to bezpośrednie osadzenie skrzynki na ramie okiennej za pomocą odpowiednio dobranego profilu adaptacyjnego.

Ten rodzaj rolet wymaga montażu już na etapie budowy obiektu lub podczas wymiany stolarki okiennej w istniejących już budynkach. Na ramę drzwi lub okna nakłada się skrzynkę rolety, a prowadnice przykręca się do części zewnętrznej ramy okiennej. Następnie we wnęce okiennej montuje się cały zestaw. W wyniku realizacji tych czynności skrzynka rolety jest niewidoczna. Pancerze do skrzynek dostępne są w różnych wielkościach i kolorach. Równie szeroka jest gama kolorystyczna oklein skrzynek i prowadnic.

Dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas produktów – zobacz ofertę rolet nadstawnych.

rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe

Obok rolet nadstawnych nasza oferta obejmuje nowoczesne rolety zewnętrzne natynkowe, które na chwilę obecną stanowią jeden z najbardziej popularnych systemów stosowanych na rynku. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim uniwersalności zastosowań, ale klienci pokochali je również za wysokie walory estetyczne. Tego typu rolety mogą być montowane zarówno w nowych, jak i w istniejących już budynkach.

 To, co wyróżnia ten system rolet, to także dwa sposoby montażu:

  • montaż rolety na elewację,
  • montaż rolety we wnęce.

Natynkowe rolety zewnętrzne doskonale chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także nieuprawnionymi próbami wejścia. Pełnią funkcję ochronną przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem pomieszczeń, a w chłodnych miesiącach bardzo dobrze izolują ciepło. Popularne są także wersje rolet z moskitierą, które skutecznie chronią przed owadami. Ten rodzaj stosowany jest na elewację, w związku z czym można dokonać ich montażu w dogodnym dla siebie czasie. Oferujemy szeroki wybór profili i skrzynek w różnych kolorach, co sprawia, że każdy klient może wybrać rolety idealnie dopasowane do elewacji.

Chcesz więcej dowiedzieć się o oferowanych przez nas rozwiązaniach – zobacz ofertę rolet natynkowych.

rolety RKS

Rolety RKS (nadprożowe)

Obok systemów nadstawnych i natynkowych w naszym asortymencie można znaleźć funkcjonalne rolety zewnętrzne nadprożowe. Są one przystosowane głównie do montażu w nowo wznoszonych obiektach. Pod względem wizualnym pozostają praktycznie niewidoczne, a dzięki zaawansowanym technologiom wykorzystywanym w procesie produkcji, odznaczają się wyjątkową trwałością oraz bardzo dobrą odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Elementy wchodzące w skład systemu nadprożowego umożliwiają szybkie i proste wbudowanie do każdego rodzaju muru.

Nadprożowe (RKS) rolety najlepiej uwzględnić już na etapie projektowania domu. Montaż skrzynki odbywa się w ściśle określonym czasie poszczególnych etapów budowy obiektu. Skrzynka umieszczana jest w nadprożu okna wykonanego z twardego styropianu, który zbrojony jest stalowymi prętami. Pozwala to również osiągnąć bardzo dobrą izolacyjność termiczną. Rolety RKS z uwagi na konieczność wcześniejszego zamówienia i w rezultacie wykonania niezbędnych obmiarów i ustaleń charakteryzują się idealnym dopasowaniem do miejsca przeznaczenia oraz dobraniem pod względem funkcji i efektów wizualnych stosownie do potrzeb inwestora.

Chcesz poznać więcej informacji o tego typu systemie – sprawdź ofertę rolet nadprożowych.

Dlaczego warto wybrać rolety od DEMBIŃSKIEGO z Leszna?

  • cechują się doskonałymi walorami estetycznymi,
  • są przeznaczone do stosowania zarówno w istniejących, jak i nowo wznoszonych budynkach,
  • pozwalają na zabezpieczenie okien przed wiatrem, słońcem, deszczem, śniegiem i wieloma innymi zjawiskami atmosferycznymi,
  • zwiększają izolację akustyczną, co przekłada się na obniżenie poziomu hałasu w pomieszczeniach,
  • dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynków,
  • zapewniamy kompleksowe doradztwo zarówno w zakresie wyboru, jak i montażu rolet.
Zajmujemy się fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich rolet, sprzedażą oraz montażem w obiekcie docelowym.